Historia obrazkowa
uporządkowany bałagan

Krótka historia obrazkowa o moim życiu, życiu Kuby Zarembskiego Zarembski.com - strona główna Zarembski.com - krótka historia mojego życia
Zarembski.com - strona główna

No i zaczęły się zmiany... Przez lata całe mój gust muzyczny był nastawiony na to, co oferowali mi rodzice i co było "modne" w ówczesnym nastoletnim czasie. To jednak zupełnie mnie nie zaspokajało więc szukałem, błądziłem wokół różnych dziwnych nurtów (przez trzy dni byłem nawet "depeszem") aż wreszcie... niczemu nieświadomy kolega podrzucił mi "czarną" Metallicę. Chyba biedak nie miał pojęcia, co czyni. Nieufnie włozyłem kasetę do magnetofonu i... Ta muzyka po prostu mnie zabiła, zwaliła z nóg i o 180 stopni wywróciła mój światopogląd muzyczny. Następnie w kolejności dowolnej był Slayer, Kreator, Iron Maiden, Sepultura i cała klasyka heavy metalu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć takiego atrybutu metalowca jak mozolnie zapuszczone długie włosy, którymi bardzo często i ochoczo potrząsałem w rytm paraliżujących moją rodzinę głośnych wrzasków i pokrzykiwań.

[Wstecz]     [Dalej]
/
@